De Ikebana Design Sculpting Brush is een mooi smal en lang penseel dat je kunt gebruiken om netjes langs de nagelriemen te werken. Door de lengte van het penseel kun je het product gelijkmatig over de nagel verdelen, wat zorgt voor een strak resultaat.
Het penseel is gemaakt van 100% Kolinsky haar, dat bekendstaat om zijn flexibiliteit, duurzaamheid en goede opname van het product. Dit maakt de Ikebana ideaal voor het werken met zowel Acryl als Power Gel of Acryl Gel.
Tip bij gebruik van acryl: bewaar het penseel na gebruik even met de punt naar beneden om oxidatie van de liquid in de schacht te voorkomen.
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.