De Diva Diamond Dual Wave LED Lamp White is een krachtige professionele LED-lamp die alle gels snel, stabiel en volledig uithardt. Uitgerust met Dual Wave technologie (365 + 395 + 405 nm) is deze lamp geschikt voor gelpolish, builder gels, sculpting gels en easy gels.
Met vier timerstanden (10, 30, 60 en 120 sec) en een low heat functie om heat spikes te voorkomen. Voor extra controle kun je via de PTS-knop zelf het vermogen instellen (laag, medium of hoog), zodat je altijd in het juiste tempo werkt. (houd de PTS-knop 1,5 sec. ingedrukt om het vermogen in te stellen)
Binnenin zorgen 36 LED’s en een reflecterende bodemplaat voor een optimale lichtverdeling. De uitneembare bodem is voorzien van een handige vingerpositie-lijn voor consistente plaatsing en een perfecte uitharding.
Met zijn compacte formaat en professionele uitstraling is deze lamp ideaal voor dagelijks salongebruik.
Maak jouw lamp draadloos! Bijpassende Diva accu los verkrijgbaar.
Een stijlvolle, krachtige lamp die jouw werk sneller, strakker en comfortabeler maakt. Precies wat je van Diva kan verwachten.
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.